Přezka Luftwaffe pro mužstvo ALU 1 vzor

RE238

Nový produkt

na dotaz

570 Kč s DPH

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak, nebo rozložte Váš nákup na pravidelné měsíční splátky po dobu 6, 12, 24 nebo 36 měsíců (Cofidis). To vše lze jednoduše učinit online, při výběru Comgate platební brány.

Špičkové repro přezky prvního vzoru, určené pro mužstvo německé Wehrmacht Luftwaffe - leteckých ozbrojených sil. Přezka se vyznačuje velmi precizním zpracováním.

Materiál: ALU (hliník)

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, k výzkumu, vzdělávání, pro potřeby klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Rozhodně neslouží k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Svým nákupem a odsouhlasením těchto obchodních podmínek čestně prohlašujete, že nejste členem žádného extrémistického hnutí ani jeho sympatizantem a nebudete tyto výrobky jakkoliv zneužívat k trestné činnosti podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka podle § 260, §261, § 261a tr. zák.

17 dalších produktů ve stejné kategorii: