American Civil War
Vše pro reenacting - živou vojenskou historii z období Americké občanské války - American Civil War (1861-1865) byla vybojována v Severní Americe mezi Spojenými státy americkými (tzv. Unie) a Konfederačními státy americkými (tzv. Konfederace), což byla koalice jedenácti států, které vyhlásily odtržení od Unie.

American Civil War  Počet produktů: 139

Podkategorie

 • Čepice a klobouky
  Schází vám čepice, helma-přilba, nebo potřebujete novou? Zde můžete zakoupit ty nejlepší možné repliky polních čepic a klobouků pro období Americká občanská válka - American Civil War.
 • Uniformy
  V této kategorii naleznete repliky uniforem, převlečníků, kabátů a mnoho dalšího, co se vojensko-historických uniforem týče. Vše pro období American Civil War - Americká občanská válka.
 • Insignie
  V tomto oddělní je k dostání vše, co potřebujete k vyšperkování své uniformy. Zde si můžete koupit, nášivky, hodnosti nebo-li nárameníky, hodnosti límcové a samozřejmě nechybí ani odznaky. Vše pro období American Civil War - Americká občanská válka
 • Výstrojní součástky
  V této kategorii je možné zakoupit ty nejlepší možné repliky výstroje osobní nebo polní. Jen namátkou to jsou opasky, přezky, ešusy, příbory, potřeby pro dobový život v táboře a mnoho dalšího.
 • Obuv
  Nejlepší možné repliky dobové obuvi pro reenacting období Americké občanské války - American Civil War.
 • Zbraně a příslušenství
  V tomto oddělení můžete pohodlně nakoupit např. bodáky-bajonety, čištění ke zbraním, pouzdra na pistole a revolvery, sumky na náboje a mnoho dalšího.
 • Knoflíky
  V této kategorii naleznete repliky knoflíků, jenž se nosily na uniformách z období Americké občanské války - American Civil War
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 139 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 139 položek

Slevy

Novinky

Katalog