Uniformy
V této kategorii naleznete repliky uniforem, převlečníků, kabátů a mnoho dalšího, co se vojensko-historických uniforem týče. Vše pro období American Civil War - Americká občanská válka.

Uniformy

Výrobci

GPWebPay

Uniformy Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Vynikající replika polní blůzy Konfederace v šedé barvě, límec a manžety v tmavě modré barvě, knoflíky jsou dřevěné. Blůza je z šedé džínoviny, má bavlněnou podšívku, dvě vnější kapsy. 

2 699 Kč

Špičková replika polní blůzy Konfederace v šedé barvě, doplněná dobovými dřevěnými knoflíky.

1 990 Kč

Trikot s dlouhým rukávem používaný vojáky z dob Americké občanské války - American Civil War 1861-1865 - ACW.

690 Kč

Vynikající replika polních kalhot v barvě Skyblue, které užívali vojáci na obou bojujících stranách v Americké občanské válce.

1 694 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Sako příslušníků kavalerie (Cavalry) Unie z dob Americké občanské války - American Civil War ACW. Sako je vyráběno na míru přesně dle dobových střihů, které jsou přímo z USA. Materiál a zpracování je 100% kvality. Tento typ saka byl používán od roku 1857 do roku 1871. 

2 299 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Sako příslušníků dělostřelectva (Artillery) Unie z dob Americké občanské války - American Civil War ACW. Sako je vyráběno na míru přesně dle dobových střihů, které jsou přímo z USA. Materiál a zpracování je 100% kvality. Tento typ saka byl používán od roku 1857 do roku 1871. 

2 299 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Repro kalhot příslušníků kavalerie (Cavalry) Unie z dob Americké občanské války - American Civil War ACW. Kalhoty jsou vyráběny přesně dle dobových střihů, které jsou přímo z USA. Materiál a zpracování je 100% kvality. V poznámce objednávky uveďte výšku postavy, obvod pasu a boků. 

2 290 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek