Drillich M44 W-SS hrách

Panther - shop

Nový produkt

objednávka na míru. Doba zhotovení 9-12 týdnů.

3 350 Kč s DPH

Velmi kvalitně zpracovaná repro blůza z materiálu drillich s maskovacím vzorem tzv. hrách. Tyto vzory používaly jednotky W-SS

More details

Materiál: bavlněno-lněný materiál vyrobený přesně dle originální předlohy. Tento materiál je vyroben pouze pro Panther-store a timto zaručujeme jeho exklusivitu. Vzor hrách je natištěn v reaktivních barvách na tiskových šablonách Panther-store a tím garantujeme 100% shodu s originálním vzorem.

Popis: Tento typ blůzy byl zaveden v německé armádě od roku 1944 pro jednotky waffen SS. Tento maskovací vzor měl sloužit jako náhrada za předchozí maskovací vzory pro celoroční použití. Proto má tento vzor v sobě zahrnuty prvky jak jarní tak i podzimní variace. Blůza má 4 kapsy bez skladů a rovnými klopami stejného provedení jako u vlněné blůzy typu M43. Zapínání bylo na 5 knoflíku. Na obou bocích jsou vyšity 2 kulaté dírky pro háčky na opasek. Podšívky jsou stejného provedení jako u vlněné blůzy typu M43.

Ostatní: Součástí každé dodané blůzy jsou vždy knoflíky ( 11 ks uniformovách krupicových, 5 ks malých plastových na rukávy a kapsu na obvaz ), 2 ks háčků na opasek, razítko dobového výrobce, výrobní štítek. Vyráběné velikosti: 48, 50, 52, 54, 56, 58 .

Nevíte si rady ohledně správné velikosti? Prostudujte tabulku velikostí společnosti Panther Store nebo nás kontaktujte.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je třeba nejprve uhradit zálohu ve výši 30% z ceny produktu.
Pokyn výrobci ke zhotovení produktu bude vydán až po obdržení zálohové platby na náš bankovní účet. Dodací lhůta je tedy počítána až po obdržení zálohy.
V případě nepřevzetí objednávky ze strany Kupujícího je Prodávající oprávněn si uhrazenou zálohu ponechat.

Perfektní replika rukávové nášivky s emblémem příslušníků speciálních vojenských jednotek britské armády - Commando.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: