WL-Luftwaffe
Nášivky a vytkávky pro WL - letectvo a pozemní útvary Luftwaffe Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistic...
Nášivky a vytkávky pro WL - letectvo a pozemní útvary Luftwaffe Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!
Více

Novinky

WL-Luftwaffe

Výrobci

GPWebPay

WL-Luftwaffe Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Špičková replika vyšívané orlice Luftwaffe, která je určena na kombinézu německých výsadkových vojsk, tzv. Knochensack, v pozdějším vzoru s maskovacím potiskem lámaná skála (Splittertarn). Orlice je vyšita na podkladu s maskovacím vzorem lámaná skála (splittertarn)

206 Kč

Vynikající replika nášivky WL orlice na tropickou košili, kterou nosili vojáci příslušní k válečnému letectvu německé branné moci, coby součást zahraničního expedičního sboru v Africe ... Luftwaffe - Afrikakorps.

206 Kč

Špičková replika nášivky s emblémem WL (Wehrmacht Luftwaffe) na sportovní nátělník. Provedení BeVo Rozměry: 24x14cm

240 Kč

Špičková replika samostatné vyšívané orlice na brigadýrku pro důstojníky německého válečného letectva - Luftwaffe. Orlice je vyšívaná kovovou nití.

206 Kč

Špičková replika orlice Luftwaffe na tankovou blůzu Panzer Division Hermann Göring

181 Kč

Špičková replika důstojnické orlice Luftwaffe nad náprsní kapsu. Výšivka stříbrnou kovovou nití.

281 Kč

Špičková replika vyšívané orlice nad náprsní kapsu uniformy německého válečného letectva - Luftwaffe.

206 Kč

Vynikající repro nášivek na tropickou blůzu Luftwaffe Afrikakorps.

206 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek