WL-Luftwaffe
Nášivky a vytkávky pro WL - letectvo a pozemní útvary Luftwaffe Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistic...
Nášivky a vytkávky pro WL - letectvo a pozemní útvary Luftwaffe Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!
Více

Novinky

WL-Luftwaffe

Výrobci

GPWebPay

WL-Luftwaffe Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Vynikající replika nášivky WL orlice na tropickou košili, kterou nosili vojáci příslušní k válečnému letectvu německé branné moci, coby součást zahraničního expedičního sboru v Africe ... Luftwaffe - Afrikakorps.

249 Kč

Špičková replika nášivky s emblémem WL (Wehrmacht Luftwaffe) na sportovní nátělník. Provedení BeVo Rozměry: 24x14cm

290 Kč

Špičková replika samostatné vyšívané orlice na brigadýrku pro důstojníky německého válečného letectva - Luftwaffe. Orlice je vyšívaná kovovou nití.

249 Kč

Špičková replika orlice Luftwaffe na tankovou blůzu Panzer Division Hermann Göring

218 Kč

Špičková replika důstojnické orlice Luftwaffe nad náprsní kapsu. Výšivka stříbrnou kovovou nití.

339 Kč

Špičková replika vyšívané orlice nad náprsní kapsu uniformy německého válečného letectva - Luftwaffe.

249 Kč

Vynikající repro nášivek na tropickou blůzu Luftwaffe Afrikakorps.

249 Kč
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek