Kategorie

Výrobci

Seznam produktů výrobce Schuster

Zobrazeno 1 – 18 z 94 položek

Replika plátěných obalů pro osobní věci vojáka, jenž sloužil v německé armádě během druhé světové války.   Materiál: 100% bavlna v barvě feldgrauRozměry v cm: 38x49, 46x69, 19x60,10x14 Cena jen za sadu. 

420 Kč

Špičková replika batohu, který byl vyvinut ze vzoru 31 původně určeného pro horské jednotky a nahradil tak dříve úžívanou tornistru zvanou též "Teletina". Tento batoh (Marschgepäck) užívali němečtí vojáci ve druhé polovině 2. světové války. 

1 850 Kč

Vynikající replika německé košile pro příslušnice ženských pomocných sborů 

1 250 Kč

Špičková replika chlebníku nebo-li malé polní, který byl používán německými vojáky v období 2.světové války.

850 Kč

Vynikající replika tříkomorové sumky na náboje k pušce Mauser, kterou nosili vojáci Německé císařské armády v období Velké války, která probíhala v letech 1914-1918. Do každé komory lze vložit 3 x 5 nábojů. Sumky se vyznačuje precizním zpracováním za použití těch nejkvalitnějších materiálů.  Cena...

1 050 Kč

Vynikající replika kravaty ke služební košili, kterou nosili vojáci německé branné moci v období 2. světové války. Barva: černá Materiál: balvna

450 Kč

Vynikající replika kalhot - rajtek, které užívali důstojníci Německé branné moci v období druhé světové války. Kalhoty jsou ve vzoru M40 a v barvě feldgrau - polní šeď. 

2 990 Kč

Vynikající replika nárameníků na sako příslušníka Německého červeného kříže v období 2. světové války.

350 Kč

Vynikající replika výložek pro uniformy příslušníků Německého červeného kříže v období 2. světové války. Smaltované červené kříže, bohužel, nejsou v současné době k dispozici.

330 Kč

Vynikající replika maskovacího obleku v letním, zeleno-hnědém vzoru, který používali vojáci RKKA. Jedná se o dvoudílný oblek, který se skládá ze spodního a vrchního dílu.  Materiál: bavlna

4 499 Kč

Vynikající replika vlněné lodičky pomocníka německého červeného kříže DRK - Deutsches rotes kreuz.  Lodička se dodává s nášivkou.   

700 Kč

Vynikající replika zimních, vlněných střeleckých rukavic v barvě Feldgrau.

299 Kč

Replika rukávové pásky, kterou nosili vojáci německé branné moci v období 2. světové války na frontě pro odlišení se o nepřítele. Barva se měnila každý den.  Materiál: bavlna

199 Kč

Vynikající replika zimní celoobličejové masky, kterou používali vojáci německé branné moci v období 2. světové války. Maska je oboustranná (bílá, feldgrau) Materiál: bílá strana je z bavlny, strana z polní šedi je z vlny.

499 Kč

Vynikající replika vlněných rajtek, které nosili kozáci bojující ve 2. světové válce nejen jako vojáci Rudé armády, ale i jako příslušníci ROA. Barva modrá s červenými lampasy. 

2 550 Kč

Vynikající replika kalhot používaných německými vojáky jednotek horských myslivců - Gebirgsjager v období druhé světové války. Kalhoty jsou ve vzoru M36 a v barvě steingrau.  Fotografie je ilustrativní - barva kalhot je tmavší.

2 990 Kč

Špičková replika odznaku ve vzoru 1936 na sovětské polní čapky. Odznak se vyznačuje naprosto perfektním zpracováním, skládajícím se ze dvou kusů, tj. samotné pěticípé hvězdy a symbolu tehdejšího SSSR (skříženého srpu s kladivem).

280 Kč

Špičková replika sumky na ruční granáty RG42 nebo F1, které používali sovětští vojáci v období 2. světové války.

499 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 94 položek