Hodnosti Luftwaffe - WL

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků, límcových výložek, rukávových hodností, trézí, odznaků na nárameníky, kovových hodnostních označení aj. německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky js...

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků, límcových výložek, rukávových hodností, trézí, odznaků na nárameníky, kovových hodnostních označení aj. německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí je výrobní postup identickou metodou za použití stejných surovin jako ve válečných letech.

Výrobky obsahující vojenskou symboliku nacistického Německa jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Více
Hodnosti Luftwaffe - WL

Hodnosti Luftwaffe - WL

Výrobci

Hodnosti Luftwaffe - WL Počet produktů: 45

Zobrazeno 1 – 18 z 45 položek

Špičková replika límcové hodnosti pro generály vojenského letectva německé branné moci. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti generál letectva, protiletadlového dělostřelectva, výsadkových vojsk apod. (General der Flieger, Flakartillerie, Fallschirmjäger ...).

349 Kč

Špičková replika límcové hodnosti pro generály vojenského letectva německé branné moci. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti generálporučík (Generalleutnant).

349 Kč

Špičková replika límcové hodnosti pro generály vojenského letectva německé branné moci. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti generálmajor (generalmajor).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti plukovník (Oberst).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti podplukovník (Oberstleutnant).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti major (major).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti kapitán (Hauptmann).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti nadporučík (Oberleutnant).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti poručík (Leutnant).

349 Kč

Repro hodnosti použitelné od majora po plukovníka německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro pozemní divizi Hermanna Göringa.

526 Kč

Repro hodnosti použitelné od majora po plukovníka německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro protiletadlové dělostřelectvo 

526 Kč

Repro hodnosti použitelné od majora po plukovníka německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál.

526 Kč

Špičková replika rukávové hodnosti Obergefreiter pro vojáky Wehrmacht - Luftwaffe (WL)

139 Kč

Špičková replika rukávové hodnosti Gefreiter pro vojáky Wehrmacht - Luftwaffe (WL)

139 Kč

Repro nárameníků pro hodnost Unteroffizier (poddůstojník - četař) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro protiletadlové dělostřelectvo (Flakartillerie). Vyráběno v ČR.

299 Kč

Repro náramaníků pro hodnosti Unterfeldwebel - Stabsfeldwebel německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál. Výroba v ČR.

299 Kč

Repro nárameníků pro Unteroffiziera (poddůstojník - četař) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál. Výroba v ČR.

299 Kč

Repro hodnosti Unteroffizier (poddůstojník - četař) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro policejní jednotky. Vyráběno v ČR.

299 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 45 položek