WH / W-SS horská čepice mužstvo a poddůstojníky - Bergmütze - EREL®

EREL

Nový produkt

Skladem

na skladě se aktuálně nachází 9 ks (nebo příp. párů či sad)

950 Kč s DPH

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak, nebo rozložte Váš nákup na pravidelné měsíční splátky po dobu 6, 12, 24 nebo 36 měsíců (Cofidis). To vše lze jednoduše učinit online, při výběru Comgate platební brány.

Špičková replika horské čapky pro mužstvo a poddůstojníky jednotek Horských myslivců Wehrmachtu a Waffen SS - Gebirgsjäger. Vše je naprosto identické s druhoválečnými vzory, které f. EREL vyráběla pro Německou brannou moc.

  • Možnost kompletace - možnost ošití prosím vyberte v roletové nabídce výše. (Cena se aut. zvýší)
  • Osvědčený výrobce s více než 100 letou tradicí.
  • Materiál: 100% vlna

More details

Vyrobeno v Německu firmou EREL Robert Lubstein – Militärmützenfabrik Berlin


Firma EREL Robert Lubstein – Militärmützenfabrik Berlin (dále pouze EREL) byla založena v roce 1902. Od této chvíle byla společnost EREL předním výrobcem a dodavatelem pro Pruskou armádu a Reichswehr v období Německého císařství. V pozdějších letech, až do roku 1945 dodávala firma EREL vojenské pokrývky hlavy té nejlepší kvality pro Wehrmacht Heer, Luftwaffe, Krigsmarine, Waffen SS, Allgemeine SS atd.

V roce 1940 firma EREL získala patent na tzv. odvětrávané potítko, které ve své produkci používá dodnes. Po roce 1945 se vedení společnosti ujali dědicové a dodnes vyrábí vojenské čapky té nejlepší kvality. Nelze tedy říci, že se jedná, v pravém slova smyslu o repliky, nýbrž spíše o pokračování ve výrobě.

Veškeré výrobky firmy EREL se vyznačují špičkovým zpracováním výhradně za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: