Hodnosti-SS

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků, límcových výložek, rukávových hodností, trézí, odznaků na nárameníky, kovových hodnostních označení aj. Zbraní SS (Waffen SS), Všeobecných SS (Allgemeine SS) a SS-Verfügungstruppe (SS-VT) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k d...

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků, límcových výložek, rukávových hodností, trézí, odznaků na nárameníky, kovových hodnostních označení aj. Zbraní SS (Waffen SS), Všeobecných SS (Allgemeine SS) a SS-Verfügungstruppe (SS-VT) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí je výrobní postup identickou metodou za použití stejných surovin jako ve válečných letech.

Výrobky obsahující vojenskou symboliku nacistického Německa jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Více
Hodnosti-SS

Hodnosti-SS

Výrobci

Hodnosti-SS Počet produktů: 64

Zobrazeno 1 – 18 z 64 položek

Vynikající repro límcových hodností SS-VT (Verfügungstruppe) určené pro mužstvo a poddůstojníky pluku Germania. Tento typ je ve vyšívané verzi. Níže vyberte požadovanou hodnost!  (se změnou hodnosti se mění i cena)

365 Kč

Špičková replika kovových insignií (odznaků) na důstojnické nárameníky, které značí příslušnost k 1.tankové divizi SS Leibstandarte (1. SS Panzer Division Leibstandarte A.H.) Cena je za pár!

320 Kč

Špičková replika kovových insignií (odznaků) na poddůstojnické nárameníky, které značí příslušnost k 1.tankové divizi SS Leibstandarte (1. SS Panzer Division Leibstandarte A.H.) Cena je za pár!

320 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Oberführer (plukovník) na maskovací uniformy vojáků Wehrmacht Heer či Waffen SS.

339 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Standartenführer (plukovník) na maskovací uniformy vojáků Wehrmacht Heer či Waffen SS.

299 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Obersturmbannführer (podplukovník) na maskovací uniformy vojáků Wehrmacht Heer či Waffen SS.

276 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Sturmbannführer (major) na maskovací uniformy vojáků Wehrmacht Heer či Waffen SS.

276 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Obergruppenführer a General na maskovací uniformy generálů Waffen SS.

276 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Gruppenführer a Generalleutnant na maskovací uniformy generálů Waffen SS.

276 Kč

Výtečná replika rukávové hodnosti Brigadeführer und General-Major na maskovací uniformy generálů Waffen SS.

276 Kč

Špičkové repliky límcových hodností Waffen SS určené pro mužstvo a poddůstojníky, v provedení BeVo. Límcové výložky jsou zhotoveny přesně dle originální předlohy a jsou tzv. plně zkompletovány pro okamžité našití na historickou uniformu.

339 Kč

Špičková replika vyšívaných límcových výložek Waffen SS určené pro mužstvo a poddůstojníky 3. SS obrněné divize Totenkopf - 3. SS Panzer division "Totenkopf". Verze s vertikálním umístěním smrtihlava.

349 Kč

Vynikající repro límcových hodností Allgemeine SS a SS-VT (Verfügungstruppe), určené pro mužstvo a poddůstojníky pluku Der Führer. Tento typ je ve vyšívané verzi a lemován kovovou černostříbnou lemovkou. 

380 Kč

Špičkové repliky nárameníků pro hodnost SS scharführer až SS sturmscharführer, který byl příslušen k 1. SS tankové divizi Leibstandarte Adolf Hitler ( 1. SS Pz.Div. Leibstandarte SS Adolf Hitler), ve zkratce LAH.  Tento typ s bílým lemováním (waffenfarbe) je určen výhradně pro jednotky pěchoty...

389 Kč

Špičkové repliky nárameníků pro hodnost SS-unterscharführer, který byl příslušen k 1. SS tankové divizi Leibstandarte Adolf Hitler ( 1. SS Pz.Div. Leibstandarte SS Adolf Hitler)  ve zkratce LAH.  Tento typ s bílým lemováním (waffenfarbe) je určen výhradně pro jednotky pěchoty (Infanterie) a...

350 Kč

Špičkové repliky nárameníků, které nosili na uniformách příslušníci nechvalně proslulé bezpečnostní tajné služby SS - Sicherheitsdienst SD. Tyto nárameníky jsou určené pro mužstvo do hodnosti SS-Rottenführer.

550 Kč

Špičková replika nárameníku na uniformu důstojníka všeobecných SS (Allgemeine SS) v hodnostech Oberführer, Brigadeführer, Gruppenführer, Obergruppenführer. . Tento nárameník se dodává pouze v jednom kuse a připevňuje se na pravé rameno černého saka Allgemeine SS !

369 Kč

Špičková replika nárameníku na uniformu důstojníka všeobecných SS (Allgemeine SS) v hodnostech Untersturmführer, Obersturmführer, Hauptsturmführer. Tento nárameník se dodává pouze v jednom kuse a připevňuje se na pravé rameno černého saka Allgemeine SS !

369 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 64 položek