Hodnosti-SS

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků, límcových výložek, rukávových hodností, trézí, odznaků na nárameníky, kovových hodnostních označení aj. Zbraní SS (Waffen SS), Všeobecných SS (Allgemeine SS) a SS-Verfügungstruppe (SS-VT) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k d...

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků, límcových výložek, rukávových hodností, trézí, odznaků na nárameníky, kovových hodnostních označení aj. Zbraní SS (Waffen SS), Všeobecných SS (Allgemeine SS) a SS-Verfügungstruppe (SS-VT) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí je výrobní postup identickou metodou za použití stejných surovin jako ve válečných letech.

Výrobky obsahující vojenskou symboliku nacistického Německa jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Více
Hodnosti-SS

Hodnosti-SS

Výrobci

Hodnosti-SS Počet produktů: 68

Zobrazeno 55 – 68 z 68 položek

Výtečná replika rukávové hodnosti Feldwebel / Oschaf. na maskovací uniformy vojáků Wehrmacht Heer či Waffen SS.

247 Kč

Borta-Tréze 8mm tmavá, matná. Hodnostní označení na límec a nárameníky používané v pozdějších letech 2. světové války. Cena je za 1m

142 Kč

Špičkové repro límcových výložek pro  hodnost SS-Oberstgruppenführer.

650 Kč

Špičkové repro límcových výložek pro  hodnost SS-Obergruppenführer.

650 Kč

Špičkové repro límcových výložek pro  hodnost SS-Gruppenführer.

650 Kč

Špičkové repro límcových výložek pro  hodnost SS-Brigadeführer.

650 Kč

Špičkové repro límcových výložek pro  hodnost SS-Oberführer.

599 Kč

Špičkové repro límcových výložek pro  hodnost SS-Standartenführer.

599 Kč

Rukávové hodnostní označení W-SS pro hodnost Sturmmann.

158 Kč

Rukávové hodnostní označení W-SS pro hodnost Rottenführer.

170 Kč

Skvělá reprodukce nárameníků pro poddůstojnické hodnosti, které užívali příslušníci elitní 1. SS Panzer Division Leibstandarte A.H. - LAH. Předválečný typ!

472 Kč

Vynikající repro vyšívaných límcových výložek Waffen SS určené pro mužstvo a poddůstojníky 7. horské dobrovolecké divize Prinz Eugen - 7. SS Freiwilligen Gebirgs-Division "Prinz Eugen"

353 Kč

Výtečná replika vyšívaných návleků na nárameníky, které označovaly příslušnost k 1.SS Pz. Div. LAH.

275 Kč

Skvělá reprodukce nárameníků v hodnosti vojín, které užívali příslušníci elitní 1. SS Panzer Division Leibstandarte A.H. - LAH. Tento typ je určen pro pěší jednotky - Infanterie.

267 Kč
Zobrazeno 55 – 68 z 68 položek