WH brigadýrka pro mužstvo a poddůstojníky z vlny - mannschaften schirmmütze - EREL®

EREL

Nový produkt

8-14 týdnů

2 066 Kč s DPH

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak.

Dokonalá replika brigadýrky pro mužstvo a poddůstojníky WH. Vše je naprosto identické s druhoválečnými vzory, které firma EREL vyráběla pro Německou brannou moc.

Dodává se včetně kokardy! Orlici aj. můžete zakoupit níže v příslušenství!

Informace ohledně barvy lemování (waffenfarbe) naleznete níže!

Osvědčený výrobce s více než 100 letou tradicí.

Materiál: Vlna

More details

Brigadýrka se dodává standartně ve verzi pro pěchotu s bílými lemovkami (foto se zelenými je pouze ilustrační). Pokud si přejete lemovky s jinou barvou ( např. červenou pro dělostřelectvo, světle zelenou pro horské myslivce aj.) zadejte prosím tento Váš požadavek do poznámky k objednávce.

Je nutné počítat s tím, že se v případě změny barvy lemovky ze standartní bílé na jinou, bude jednat o zakázkovou výrobu viz. Obchodní podmínky! 


Firma EREL Robert Lubstein – Militärmützenfabrik Berlin (dále pouze EREL) byla založena v roce 1902. Od této chvíle byla společnost EREL předním výrobcem a dodavatelem pro Pruskou armádu a Reichswehr v období Německého císařství. V pozdějších letech, až do roku 1945 dodávala firma EREL vojenské pokrývky hlavy té nejlepší kvality pro Wehrmacht Heer, Luftwaffe, Krigsmarine, Waffen SS, Allgemeine SS atd.

V roce 1940 firma EREL získala patent na tzv. odvětrávané potítko, které ve své produkci používá dodnes. Po roce 1945 se vedení společnosti ujali dědicové a dodnes vyrábí vojenské čapky té nejlepší kvality. Nelze tedy říci, že se jedná, v pravém slova smyslu o repliky, nýbrž spíše o pokračování ve výrobě.

Veškeré výrobky firmy EREL se vyznačují špičkovým zpracováním výhradně za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

26 dalších produktů ve stejné kategorii: