Nárameníky WL

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí j...

V této kategorii naleznete špičkové repliky nárameníků německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí je výrobní postup identickou metodou za použití stejných surovin jako ve válečných letech.

Výrobky obsahující vojenskou symboliku nacistického Německa jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Více
Nárameníky WL

Nárameníky WL

Výrobci

GPWebPay

Nárameníky WL Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Repro hodnosti použitelné od majora po plukovníka německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro pozemní divizi Hermanna Göringa.

435 Kč

Repro hodnosti použitelné od majora po plukovníka německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro protiletadlové dělostřelectvo 

435 Kč

Repro hodnosti použitelné od majora po plukovníka německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál.

435 Kč

Repro nárameníků pro hodnost Unteroffizier (poddůstojník - četař) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro protiletadlové dělostřelectvo (Flakartillerie). Vyráběno v ČR.

247 Kč

Repro náramaníků pro hodnosti Unterfeldwebel - Stabsfeldwebel německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál. Výroba v ČR.

247 Kč

Repro nárameníků pro Unteroffiziera (poddůstojník - četař) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál. Výroba v ČR.

247 Kč

Repro hodnosti Unteroffizier (poddůstojník - četař) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro policejní jednotky. Vyráběno v ČR.

247 Kč

207 Kč

207 Kč

Výtečná replika nárameníků použitelné od vojína (flieger, Jäger) až po délesloužícího desátníka (Hauptgefreiter) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro jednotky polního četnictva Luftwaffe - WL Feldgendarmerie. Vyrobeno v ČR

207 Kč

Repro hodnosti použitelné od poručíka až po kapitána německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál.

360 Kč

Výtečná replika nárameníků použitelné od vojína (flieger, Jäger) až po délesloužícího desátníka (Hauptgefreiter) německé Luftwaffe. Tento typ je určen pro piloty, výsadkáře a létající personál. Výroba v ČR.

207 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek