Límcové výložky-hodnosti WL

V této kategorii naleznete špičkové repliky límcových výložek německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřej...

V této kategorii naleznete špičkové repliky límcových výložek německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí je výrobní postup identickou metodou za použití stejných surovin jako ve válečných letech.

Výrobky obsahující vojenskou symboliku nacistického Německa jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Více
Límcové výložky-hodnosti WL

Límcové výložky-hodnosti WL

Výrobci

Límcové výložky-hodnosti WL Počet produktů: 26

Zobrazeno 1 – 18 z 26 položek

Špičková replika límcové hodnosti pro generály vojenského letectva německé branné moci. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti generál letectva, protiletadlového dělostřelectva, výsadkových vojsk apod. (General der Flieger, Flakartillerie, Fallschirmjäger ...).

349 Kč

Špičková replika límcové hodnosti pro generály vojenského letectva německé branné moci. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti generálporučík (Generalleutnant).

349 Kč

Špičková replika límcové hodnosti pro generály vojenského letectva německé branné moci. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti generálmajor (generalmajor).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti plukovník (Oberst).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti podplukovník (Oberstleutnant).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti major (major).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti kapitán (Hauptmann).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti nadporučík (Oberleutnant).

349 Kč

Špičková replika důstojnické límcové hodnosti pro příslušníky vojenského letectva německé branné moci, konkrétně pozemní divize Hermann Göring. Límcové výložky jsou vyrobeny v hodnosti poručík (Leutnant).

349 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro mužstvo pozemní divize Hermann Göring.

170 Kč

Špičková replika límcových výložek pro příslušníky německé tankové divize Hermann Göring - Panzer Division "Hermann Göring" později též Fallschirm Panzer Division "Hermann Göring"

359 Kč

Vynikající repliky odznaků lebky-totenkopf na límcové výložky tankových sborů (Panzertruppen) či osádek stíhačů tanků (Panzerjägertruppen). Rozměry (v nejširších částech š x v) : 2,3 x 1,9 cm Cena je za pár!

425 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro mužstvo sloužící jako piloti, létající personál nebo parašutisté FJ - Fallschirmjäger. Cena je za pár.

170 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro mužstvo sloužící jako pozemní personál, obsluha protiletadlového dělostřelectva nebo pozemních bojových útvarů Luftwaffe.

170 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro hodnost Poručík sloužící jako piloti, létající personál nebo parašutisté FJ - Fallschirmjäger.

349 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro hodnost Poručík sloužící u pozemních útvarů Luftwaffe

349 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro hodnost nadporučík sloužící jako piloti, létající personál nebo parašutisté FJ - Fallschirmjäger.

349 Kč

Límcové výložky Luftwaffe pro hodnost nadporučík sloužící u pozemních útvarů Luftwaffe

349 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 26 položek