Kategorie

Výrobci

GPWebPay

Seznam produktů výrobce Fostex

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Krásný sběratelský znak legendární 82. výsadkové divize (82nd Airborne Division). Skvěle se hodí jako dekorace na zeď nebo do vitríny. Zkrátka kamkoliv si zamanete. Znak je vyrobený z kovu Více informací níže!

355 Kč

Krásný sběratelský znak legendární 1. pěší divize (1st Infantry Division), tzv. velké červené jedničky. Skvěle se hodí jako dekorace na zeď nebo do vitríny. Zkrátka kamkoliv si zamanete. Znak je vyrobený z kovu Více informací níže!

355 Kč

Krásný sběratelský znak legendárního 506. výsadkového praporu (506th Parachute Infantry Regiment), do nejž spadala i proslulá rota E. Skvěle se hodí jako dekorace na zeď nebo do vitríny. Zkrátka kamkoliv si zamanete. Znak je vyrobený z kovu Více informací níže!

355 Kč

Krásný sběratelský znak legendární 2. pěší divize divize (2nd. Infantry Division). Skvěle se hodí jako dekorace na zeď nebo do vitríny. Zkrátka kamkoliv si zamanete. Znak je vyrobený z kovu Více informací níže!

355 Kč

Krásný sběratelský znak legendární 101. výsadkové divize (101st. Airborne Division) tzv. křičících orlů (Screaming Eagle). Skvěle se hodí jako dekorace na zeď nebo do vitríny. Zkrátka kamkoliv si zamanete. Znak je vyrobený z kovu Více informací níže!

355 Kč

Vlajka s motivem D-Day 80 year Operation Overlord. Připomínka k 80. výročí dne D  - vylodění a bitvy o Normandii.  Materiál: polyester Rozměr: 1 x 1,5 m

164 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské historie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Brašna je velmi podobná britské malé polní, tzv. Small Pack.

454 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské hostorie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: 101st Airborne Div. (101. výsadková divize americké armády)

388 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské hostorie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: 82nd Airborne Div. (82. výsadková divize americké armády)

388 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské hostorie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: D-Day 1944 (Den D 1944 - spojenecké vylodění v Normadii 6. června roku 1944)

388 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské historie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: RAF (Royal Air Force - Královské vojenské letectvo)

388 Kč
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek