Válečný řád Německého kříže ve zlatě - vyšívaný

RE1075

Nový produkt

do 14-21 dnů

410 Kč s DPH

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak, nebo rozložte Váš nákup na pravidelné měsíční splátky po dobu 6, 12, 24 nebo 36 měsíců (Cofidis). To vše lze jednoduše učinit online, při výběru Comgate platební brány.

Výtečná replika německého vysokého vojenského vyznamenání, Válečného řádu Německého kříže ve zlatě (Kriegsorden des Deutsches Kreuz in gold). Zkráceně se nazýval též Německý kříž (Deutsches kreuz). Tato vyšívaná verze se nosila převážně na polních stejnokrojích.

More details

Dne 28. září 1941 byl vydán výnos jímž byl ustanoven tento řád, kterým mohl být dekorován každý, kdo projevil mnohonásobnou chrabrost v boji a příkladné vedení a organizaci bojových operací. Navržen na toto vyznamenání mohl být pouze voják, který byl již předtím dekorován Železným křížem 1. třídy 1914 či 1939 nebo Záslužným křížem 1. třídy s meči.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel.

Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: