Čepice a helmy

Čepice, lodičky, ušanky a helmy, které používala Rudá armáda v období Velké vlastenecké války 1941-1945.

Čepice a helmy

Čepice a helmy

Výrobci

Čepice a helmy Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Originální ocelová přilba vojáků RKKA ve vzoru 1940 - tzv. šestinýtová. Přilba je ve skvělém stavu, včetně razítek výrobce a přejímací raznice Rudé armády. Výroba je těsně poválečná, tudíž je naprosto identická s přilbami vyrobenými před rokem 1945.

1 950 Kč

Špičková replika lodičky tzv. Pilotky, kterou používali důstojníci RKKA ve 2. světové válce.  Materiál: bavlna, kožené potítko Barva: khaki

580 Kč

Vynikající replika baretu, který nosili ženy RKKA v období druhé světové války. Dodává se se odznakem. Materiál: vlna Barva: khaki

599 Kč

Špičková replika brigadýrky tzv. furažky, kterou používali vojáci RKKA ve 2. světové válce.  Tento typ je určený pro důstojníky. Dodává se s odznakem.

2 250 Kč

Špičková replika lodičky neboli Pilotky, kterou používali vojáci RKKA ve 2. světové válce.  Tento typ je určený pro mužstvo a poddůstojníky. Dodává se se odznakem.

765 Kč

Špičková replika zimní čepice tzv. ušanky, kterou používali vojáci RKKA ve 2. světové válce.  Tento typ je určený pro mužstvo abyl zaveden do výstroje 5.4.1940, čímž nahrazoval čepici tzv. Budionovku. Dodává se se odznakem.

1 360 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek