• Doprava ZDARMA po celé ČR
WH brigadýrka pro generály a polní maršály - gebardén - EREL®

WH brigadýrka pro generály a polní maršály - gebardén - EREL®

EREL

Nový produkt

8-14 týdnů

2 599 Kč s DPH

Platbu si můžete odložit. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak

Dokonalá replika brigadýrky generálů a polních maršálů Wehrmacht-Heer. Vše je naprosto identické s druhoválečnými vzory, které firma EREL vyráběla pro Německou brannou moc.

Dodává se včetně důst. kokardy! Orlici můžete zakoupit níže v příslušenství! Osvědčený výrobce s více než 100 letou tradicí.

Materiál: Gebardén

More details

Firma EREL Robert Lubstein – Militärmützenfabrik Berlin (dále pouze EREL) byla založena v roce 1902. Od této chvíle byla společnost EREL předním výrobcem a dodavatelem pro Pruskou armádu a Reichswehr v období Německého císařství. V pozdějších letech, až do roku 1945 dodávala firma EREL vojenské pokrývky hlavy té nejlepší kvality pro Wehrmacht Heer, Luftwaffe, Krigsmarine, Waffen SS, Allgemeine SS atd.

V roce 1940 firma EREL získala patent na tzv. odvětrávané potítko, které ve své produkci používá dodnes. Po roce 1945 se vedení společnosti ujali dědicové a dodnes vyrábí vojenské čapky té nejlepší kvality. Nelze tedy říci, že se jedná, v pravém slova smyslu o repliky, nýbrž spíše o pokračování ve výrobě.

Veškeré výrobky firmy EREL se vyznačují špičkovým zpracováním výhradně za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

26 dalších produktů ve stejné kategorii: