Tiskoviny - Německo 1933-45

V této sekci naleznete špičkové reprinty vojenských knížek, manuálů, příruček a veškeré další tiskoviny, které užívali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro ...

V této sekci naleznete špičkové reprinty vojenských knížek, manuálů, příruček a veškeré další tiskoviny, které užívali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
Tiskoviny - Německo 1933-45

Tiskoviny - Německo 1933-45

Výrobci

Tiskoviny - Německo 1933-45 Počet produktů: 50

Zobrazeno 1 – 18 z 50 položek

Vynikající reprint brožury k německému vojenskému kompasu - Marschkompass. Velmi zajímavá publikace plná důležitých informací.

219 Kč

Vynikající reprint brožury, která se věnuje známé německé pistoli Walther P38 Formát A6 Počet stran 28

199 Kč

Vynikající reprint lexikonu, který byl určen pro frontové vojáky německé branné moci, a který nese příznačný název Lexikon do tornistry pro frontové vojáky (Tornister Lexikon für den Frontsoldaten).

356 Kč

Špičková replika německé knížky, nebo chcete-li pasu brance - Wehrpass, který měl při sobě každý voják od doby dovršení věku, kdy podléhal branné povinnosti. Do této knížky se zapisovaly veškeré údaje o službě vojáka ve vojenských i polovojenských organizacích. Tento 1. typ byl používán v...

499 Kč

Špičkový reprint vojenské knížky (Soldbuch) příslušníka Ruské osvobozenecké armády, tzv. Vlasovců ( zkr. POA).

399 Kč

Druhý díl špičkového reprintu bohatě ilustrované příručky nebo také můžeme říci slabikáře pro zahraniční vojáky, sloužící v německé armádě. Publikace formou vtipných kreseb zasvěcuje do tajů vojenského řemesla, vysvětlujíc přitom jednotlivé pojmy a názvy příslušné vojenské problematiky. Co do...

325 Kč

Vynikající reprint služební knížky (Einsatzbuch für Nachrichtenhelferinnen des Heeres) pro příšlušnice ženského pomocného sboru ve službách německé armády v období 2. světové války.

370 Kč

Špičkový reprint Solbuchu - osobního průkazu a požitkové knížky vojáka Vládního vojska z období Protektorátu Čechy a Morava. Soldbuch se vyznačuje naprosto perfektním zpracováním. Profesionální tisk na materiály vysoké kvality a gramáže, které věrně odpovídají své originální předloze.

399 Kč

Vynikající reprint sady korespondečních potřeb polní pošty (Feldpost) v podobě psacího papíru, obálek a tzv. korespondenčních lístků, které fasovali a používali němečtí vojáci v období první i druhé světové války.

399 Kč

Špičkový reprint vojenské knížky příslušníků SS ve svém prvním vzoru – (SS Soldbuch). Soldbuch se vyznačuje naprosto perfektním zpracováním. Profesionální tisk na materiály vysoké kvality a gramáže, které věrně odpovídají své originální předloze. Tento vzor byl oficiálně vydávaný do roku 1942,...

399 Kč

Špičkový reprint vojenské knížky příslušníků zbraní SS. Soldbuch se vyznačuje perfektním zpracováním. Profesionální tisk na materiály vysoké kvality, které věrně odpovídají své originální předloze. Vyplnění údajů je absolutně věrohodné a shodné s originálními předlohami. Věnujte prosím pozornost...

1 165 Kč

Vynikající replrint setu dokumentů a brožur, coby součást Německé vojenské knížky - Soldbuchu. Výčet jednotlivých součástí setu naleznete níže.

190 Kč

Vynikající reprint policejní příručky k legendárnímu samopalu MP18 (Maschinenpistole 18), někdy též zvaného Bergmann.

210 Kč

Vynikající reprint armádní příručky k legendární samonabíjecí pušce MP44 (Maschinenpistole 44).

120 Kč

Vynikající reprint příručky k legendární samonabíjecí pušce StG44 (Sturmgewehr 44).

120 Kč

Špičkový reprint všeobecné občanské legitimace tehdejšího Protektorátu Čechy a Morava, který trval v letech 1939-1945

270 Kč

Vynikající reprint návodu k použití německé protiplynové masky - Die S-Maske Gebrauchsanweisung.

89 Kč

Špičkový reprint publikace Panzerknacker (louskáček tanků), která měla vojákům německé armády poskytnout návod jak čelit tankovým silám nepřítele. Publikace je řešena formou zábavného obrázkového čtení plného veselých kreseb a textů, které mělo vojáky navnadit k prostudování publikace a...

230 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 50 položek