Tiskoviny - Německo 1933-45

V této sekci naleznete špičkové reprinty vojenských knížek, manuálů, příruček a veškeré další tiskoviny, které užívali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro ...

V této sekci naleznete špičkové reprinty vojenských knížek, manuálů, příruček a veškeré další tiskoviny, které užívali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
Tiskoviny - Německo 1933-45

Tiskoviny - Německo 1933-45

Výrobci

GPWebPay

Tiskoviny - Německo 1933-45 Počet produktů: 83

Zobrazeno 1 – 27 z 83 položek

Vynikající reprint brožury nebo též manuálu, který pojednává o kasárenském řádu, pořádku a zvyklostech německé branné moci v období třicátých a čtyřicátých let 20. století.

210 Kč

Set vynikajících reprintů dobových vojenských manuálů německých protitankových zbraní: Panzerfaust, Panzerschreck, Gewehrgranatgerät.

727 Kč

Vynikající reprint brožury, která se věnovala legendární německé opakovací karabině Mauser 98 Formát A6 Počet stran 44 + skládací nákres

210 Kč

Vynikající reprint brožury, která se věnuje pořadové přípravě, cviky se zbraní a velení, čemuž samozřejmě odpovídá i samotný název brožury - Exerzieren und Kommandieren. Nezbytná příručka pro každého, kdo se chce orientovat v základní vojenské dovednosti německé branné moci.

218 Kč

Špičková replika ochranného pouzdra na požitkovou knížku (Soldbuch) zbraní SS. Tento typ je vhodný pro Soldbuch Waffen SS. Vyrobeno z tvrdého odolného kartonu.

120 Kč

Špičková replika ochranného pouzdra na požitkovou knížku (Soldbuch) německé armády. Tento typ je vhodný pro Soldbuch WH (Wehrmacht Heer - pozemní armáda) či WM (Wehrmacht Marine - válečné loďstvo). Vyrobeno z tvrdého odolného kartonu.

120 Kč

Perfektní reprint uceleného setu dokumentů, bloků, záznamových archů a šifrovacích tabulek určených pro německé armádní radiotelegafisty z vojenských složek pozemní armády (Heer) a vojenského letectva (Luftwaffe). Více info níže ...

991 Kč

236 Kč

181 Kč

263 Kč

200 Kč

200 Kč

354 Kč

Unikátní reprint armádní příručky D655/27, kterou fasovali posádky legendárních německých tanků Pzkpfw. V Panther. Manuál je kromě rozsáhlého obsahu doplněn i velkým množstvím příloh.

569 Kč

Unikátní reprint armádní příručky D656/27, kterou fasovali posádky legendárních německých tanků Pzkpfw. VI Tiger. Manuál je kromě rozsáhlého obsahu doplněn i velkým množstvím příloh.

750 Kč

Perfektní set tiskovin a dokladů, bez kterého se neobešel žádný občan Protektorátu Čechy a Morava a samozřejmě i řádně zakonspirovaný člen odboje. Set obsahuje níže uvedené položky:

487 Kč

302 Kč

300 Kč
-10%

Špičková replika dárkové krabice, kterou dostávali zranění vojáci, kteří po propuštění z lazaretu odjížděli na zdravotní dovolenku. Původně krabice obsahovala balené potraviny (Lebensmittelpaket), avšak tyto potraviny mohly býti a také byly nahrazovány speciálním potravinovým přídělovým lístkem a...

473 Kč 426 Kč

Vynikající reprint vojenské příručky D124/2, která je určená pro obsluhu lafetace k německému kulometu MG-34 (Maschinengewehr 34).

191 Kč

Vynikající reprint vojenské příručky D124/1, která je určená pro obsluhu německého kulometu MG-34 (Maschinengewehr 34).

272 Kč

Vynikající reprint výukového leporela k německého kulometu MG-34 (Maschinengewehr 34).

90 Kč

špičkový reprint požitkové knížky a osobního dokladu německé pořádkové policie (Soldbuch und Personalausweis Ordnungspolizei). Soldbuch se vyznačuje naprosto perfektním zpracováním. Profesionální tisk na materiály vysoké kvality a gramáže, které věrně odpovídají své originální předloze.

341 Kč

Vynikající reprint bločků jízdních rozkazů, vydávaných pro služební vojenská vozidla Wehrmacht Heer. Každý bloček obsahuje 30ks jízních rozkazů.

109 Kč

Vynikající reprint bločků jízdních rozkazů, vydávaných pro služební vojenská vozidla Luftwaffe. Každý bloček obsahuje 30ks jízních rozkazů.

109 Kč

Vynikající reprint bločků jízdních rozkazů, vydávaných pro služební vojenská vozidla Zbraní SS (Waffen SS). Každý bloček obsahuje 30ks jízních rozkazů.

109 Kč

Perfektní reprint prozatimního dekretu k vyznamenání dubové ratolesti k Rytířskému kříži železného kříže 1939 (Eichenlaub zum Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939). Obsahuje faksimile podpisu někdejšího velitele OKH (Oberkommando des Heeres) generála polního maršála Wilhelma Keitela a...

45 Kč
Zobrazeno 1 – 27 z 83 položek