Náhradní set dílů pro dýku SA, SS nebo NSKK

RE1408

Nový produkt

Tento produkt není momentálně dostupný!

909 Kč s DPH

Namísto 1 020 Kč

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak.

Kompletní set náhradních dílů k renovaci či kompletaci dýky SA, SS nebo NSKK. Seznam jednotlivých dílů celého setu naleznete níže.

Upozorňujeme, že veškeré díly jsou přesnými replikami shodující se výrobou, materiály a rozměry s originální předlohou. Je možné, že na některé makety dýk, které se dnes vyrábí, nemusí tyto díly pasovat.

1 x

Špičková replika páru záštit-příček k rukojeti dýky SA, SS a NSKK. Rozměry obou záštit jsou shodné s originálními předlohami. Je možné, že na některé makety dýk, které se dnes vyrábí, nemusí příčky pasovat. Materiál: zinkový odlitek Cena je za pár (vrchní a dolní záštita)

537 Kč
1 x

Špičková replika matice k rukojeti dýky SA, SS a NSKK. Rozměry jsou shodné s originální předlohou. Je možné, že na některé makety dýk, které se dnes vyrábí, nemusí matice pasovat. Materiál: ocel bez povrchové úpravy Cena je za 1ks

129 Kč
1 x

Špičková replika orličky, která se zasazuje do rukojeti dýky SA, SS nebo NSKK. Rozměry jsou shodné s originální předlohou. Je možné, že na některé makety dýk, které se dnes vyrábí, nemusí tento výrobek pasovat. Cena je za 1ks

355 Kč

30 dalších produktů ve stejné kategorii: