Rytířský kříž Železného kříže 1939 včetně etue

RE1411

Nový produkt

Tento produkt není momentálně dostupný!

909 Kč s DPH

Namísto 1 015 Kč

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak.

Špičková replika jednoho z nejvyšších německých vyznamenání Rytířského kříže Železného kříže 1939 - Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939.

Dodává se včetně etue, darovací stuhy a prozatimního dekretu, který obsahuje razítko OKH a faksimile podpisu někdejšího velitele OKH generála polního maršála W. Keitela!

Stuhu, která slouží k zavěšení vyznamenání na krk lze zakoupit v příslušenství níže!

More details

Kritéria pro udělení: adept na toto vysoké vyznamenání musel být držitelem EK2 a EK1. RK se udělovala za mnohonásobně opakovanou mimořádnou statečnost, hrdinství a odvahu v boji.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel.

Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

1 x

Výtečná replika Rytířského kříže Železného kříže 1939 - Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939. Dodává se včetně darovací stuhy a prozatimního dekretu, který obsahuje razítko OKH (Oberkommando des Heeres) a faksimile podpisu někdejšího velitele OKH generála polního maršála W. Keitela! Stuhu...

438 Kč
1 x

Špičková a přesná replika krabičky (etue) pro vyznamenání Rytířský kříž Železného kříže 1939 - Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes 1939.

578 Kč

10 dalších produktů ve stejné kategorii: