Sleva!
  • Doprava ZDARMA po celé ČR
Perkusní jezdecká karabina SHARPS 1859

Perkusní jezdecká karabina SHARPS 1859

Denix

RE814

Nový produkt

Skladem

na skladě se aktuálně nachází 1 ks (nebo příp. pár či sada)

2 720 Kč s DPH

2 420 Kč s DPH

-300 Kč

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak, nebo rozložte Váš nákup na pravidelné měsíční splátky po dobu 6, 12, 24 nebo 36 měsíců (Cofidis). To vše lze jednoduše učinit online, při výběru Comgate platební brány.

Vynikající maketa jezdecké perkusní karabiny - Sharps, která byla vyráběna od roku 1859 a využívána vojáky v období Americké občanské války 1861-1865.

Jedná se o střelby neschopnou maketu, která má však pohyblivé součásti. Tato replika zbraně nepodléhá zákonu o zbraních a střelivu a je volně prodejná.

  • délka: cca 101 cm
  • hmotnost: cca 2,5 kg
  • materiál: kov a dřevo

More details

Jedná se o levnou maketu zbraně! Nemůžete tedy v této cenové kategorii žádat přesnou kopii v kvalitě originálu nebo věrné repliky, která stojí několik desítek tisíc korun.

Upozorňujeme, že výrobky firmy Denix jsou makety určené k dekorativním účelům (dekorace vojenského tábora, historické techniky, na zeď nebo jako součást výstroje pro statické ukázky). Tyto makety a jejich mechanismus nejsou vhodné na časté aktivní používání (například v dynamických vojensko-historických ukázkách, nadměrné cvakání závěru apod.), jelikož může dojít k mechanickému poškození.

Jakékoliv reklamace vzniknuvší vlivem nadměrného používání-opotřebení nebudou brány na zřetel.

 

5 dalších produktů ve stejné kategorii: