WL límcové výložky pro piloty a létající personál v hodnostech Hauptgefreiter a Stabsfeldwebel

RE1931

Nový produkt

Tento produkt není momentálně dostupný!

396 Kč s DPH

Namísto 413 Kč

Platbu si můžete odložit nebo dokonce rozložit na splátky. Nakupte hned, zaplaťte později s MALLPay a Platimpak, nebo rozložte Váš nákup na pravidelné měsíční splátky po dobu 6, 12, 24 nebo 36 měsíců (Cofidis). To vše lze jednoduše učinit online, při výběru Comgate platební brány.

Perfektní replika Luftwaffe límcových výložek pro piloty a létající personál v hodnostech Hauptgefreiter a Stabsfeldwebel*.

Výložky jsou vyrobeny v originálních rozměrech z vlny a jsou vyztužené. Kovové hodnostní značení (tzv. racci) je přesnou replikou originálu.

Dodává se v páru!

* - více info níže

More details

Nutno podotknout, že uniforma pro hodnost Stabsfeldwebel měla po obvodu límce našitou poddůstojnickou trézi Luftwaffe, kterou je možné zakoupit níže v příslušenství.

1 x

Límcové výložky Luftwaffe pro mužstvo sloužící jako piloti, létající personál nebo parašutisté FJ - Fallschirmjäger. Výložky jsou vyrobeny v originálních rozměrech z vlny a jsou vyztužené. Dodává se v páru!

115 Kč
8 x

Hodnostní označení Luftwaffe (racek) na límcové výložky, které užívali příslušníci pozemních i leteckých sil Luftwaffe. Cena je za 1ks.

38 Kč

30 dalších produktů ve stejné kategorii: