Insignie - Německo 1933-45

V této sekci naleznete veškeré insignie, které používali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské hist...

V této sekci naleznete veškeré insignie, které používali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
Insignie - Německo 1933-45

Insignie - Německo 1933-45

Kategorie

Výrobci

GPWebPay

Insignie - Německo 1933-45 Počet produktů: 146

Zobrazeno 1 – 27 z 146 položek

Vynikající replika nášivky na lodičku německé pořádkové policie (Ordnungspolizei) Nášivka je strojově tkaná - tzv. BeVo.

180 Kč

Vyikající replika vyšívané rukávové pásky pro pomocné nosiče raněných - Hilfskrankenträger.

379 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice SS ženského pomocného sboru - SS Helferinnen. Vyšívaná verze.

299 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice ženského pomocného sboru - Nachrichtenhelferin des Heeres nebo též Blitzmädchen. BeVo verze.

299 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice ženského pomocného sboru - Nachrichtenhelferin des Heeres nebo též Blitzmädchen. Vyšívaná verze.

299 Kč

Vynikající replika divizní manžetové stuhy, kterou nosili vojáci 3. SS tankové divize Totenkopf (3. SS Panzer Division Totenkopf). Vyšívaná verze.

299 Kč

Vynikající replika rukávové pásky, kterou nosili příslušníci "pořádkové" služby nechvalně známé Sudetoněmecké strany Konráda Henleina, tzv. Ordnerů. Ordneři byli nechvalně proslulí svými agresivními výpady a bojůvkami proti tehdejší čs. státní správě a občanům jiného politického smýšlení. Později...

379 Kč

Vynikající replika rukávové pásky, kterou nosili příslušníci nechvalně známé Sudetoněmecké strany Konráda Henleina (Sudetendeutsche Partei - SdP) koncem třicátých let minulého století.

359 Kč

Špičková replika rukávové orlice pro jednotky SS-VT (SS Verfügungstruppe) vyráběná v letech 1934-1936.

250 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosili příslušníci nechvalně známé 1. standarty SS Totenkopfverbände "Oberbayern". Tato stuha se vyznačovala grafickým znázorněním smrtihlava. Po včlenění standarty do nově vzniklé 3. SS Pz. Div. Totenkopf (Waffen SS) byla tato stuha nahrazena klasickou,...

299 Kč

Vynikající replika nášivky na lodičku pro mužstvo a poddůstojníky SS-VT (SS Verfügungstruppe).

120 Kč

Vynikající replika tropické verze vyšívané orlice vojenské letectva (Luftwaffe), které bylo součástí zahraničního expedičního sboru v Africe, tzv. Detsche Afrikakorps (DAK)

150 Kč

Špičková replika rukávové pásky se svastikou, kterou nosili na levém rukávě příslušníci tzv. všeobecných SS - Allgemeine SS. Tato verze je vyrobena z vlněného materiálu a svastika je našívaná.

490 Kč

Špičková replika odznaku na brigadýrku příslušníků německé pořádkové policie (Ordnungspolizei - OrPo)

320 Kč

Vynikající replika nášivky WL orlice na tropickou košili, kterou nosili vojáci příslušní k válečnému letectvu německé branné moci, coby součást zahraničního expedičního sboru v Africe ... Luftwaffe - Afrikakorps.

249 Kč
-50%

Replika rukávové pásky, kterou nosili vojáci německé branné moci v období 2. světové války na frontě pro odlišení se o nepřítele. Barva se měnila každý den.  Materiál: bavlna

199 Kč 100 Kč

Špičková replika orlice na brigadýrku pro generály a polní maršály německé pozemní armády. Orlice je vyšita kovovou nití v zlaté barvě na tmavězeleném podkladu.

290 Kč

Vynikající replika ošití na tankovou lodičku v podobě orlice. Provedení BeVo.

150 Kč

Vynikající replika ošití na tankovou lodičku v podobě kokardy. Provedení BeVo.

150 Kč

Vynikající replika odznaku říšské kokardy na důstojnickou i poddůstojnickou brigadýrku. Materiál: Hliník

249 Kč

Vynikající replika nášivky německého armádního odstřelovače - Scharfschütze, která se dle předpisů přišívala na předloktí rukávu vojenské blůzy.

249 Kč

Špičková replika orlice na brigadýrku pro generály německého vojenského letectva -Luftwaffe- v období 2. světové války.

245 Kč

Replika kokarda na polní čapku - lodičku pro jednotky Wehrmacht, vzor M40. Provedení BeVo.

150 Kč

Replika kokarda na polní čapku - lodičku pro jednotky Kriegsmarine. Provedení BeVo.

150 Kč

Replika kokarda na polní čapku - lodičku pro jednotky Wehrmacht, vzor M35. Provedení BeVo.

150 Kč

Replika orlice na polní čapku - lodičku pro jednotky Kriegsmarine. Provedení BeVo.

150 Kč

Replika orlice na polní čapku - lodičku pro jednotky Wehrmacht vzor M35. Provedení BeVo.

150 Kč
Zobrazeno 1 – 27 z 146 položek