Insignie - Německo 1933-45

V této sekci naleznete veškeré insignie, které používali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské hist...

V této sekci naleznete veškeré insignie, které používali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
Insignie - Německo 1933-45

Insignie - Německo 1933-45

Výrobci

GPWebPay

Insignie - Německo 1933-45 Počet produktů: 158

Zobrazeno 1 – 27 z 158 položek

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosili vojáci 4. SS pluku pancéřových granátníků Der Führer (4. SS Btl. Pz.Gren. Der Führer). Vyšívaná verze pro mužstvo a poddůstojníky.

248 Kč

Manžetová stuha nebo také rukávová páska s čestným názvem 6. horské divize zbraní SS „NORD“ (6. SS Gebirgs Division „Nord“). Tento typ je ve vyšívaném provedení pro mužstvo a poddůstojníky. Typ použitého písma: standartní latinka

330 Kč

Manžetová stuha nebo také rukávová páska s čestným názvem 6. horské divize zbraní SS „NORD“ (6. SS Gebirgs Division „Nord“). Tento typ je ve vyšívaném provedení pro důstojníky. Typ použitého písma: standartní latinka

330 Kč

Manžetová stuha nebo také rukávová páska pro příslušníky armádních válečných dopisovatelů - Kriegsberichter des Heeres. Vyšívaná verze

330 Kč

Špičková replika manžetové stuhy německých válečných zpravodajů WH - Propagandakompanie. Vyšívaná verze

330 Kč

Vynikající replika čestné divizní manžetové stuhy, kterou nosili důstojníci 3. SS tankové divize Totenkopf (3. SS Panzer Division Totenkopf). Vyšívaná verze.

330 Kč

Špičková replika vyšívané orlice Luftwaffe, která je určena na kombinézu německých výsadkových vojsk, tzv. Knochensack, v pozdějším vzoru s maskovacím potiskem lámaná skála (Splittertarn). Orlice je vyšita na podkladu s maskovacím vzorem lámaná skála (splittertarn)

206 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy s čestným názvem "Charlemagne", kterou nosili vojáci 33. granátnické divize Waffen SS (33. Waffen-Grenadier Division der SS "Charlemagne"). Vyšívaná verze pro mužstvo a poddůstojníky.

248 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy s čestným názvem "Hermann von Salza", kterou nosili vojáci 11. dobrovolnické divize tankových granátníků SS Nordland, konkrétně vojáci Tankového oddílu SS 11 "Hermann von Salza". Vyšívaná verze pro mužstvo a poddůstojníky.

330 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) pro mužstvo a poddůstojníky tankových sborů (Panzertruppen) německé pozemní armády (Heer), která se používala na německých tankových blůzách.

181 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) pro jednotky zahraničního expediční sobru v Africe, tzv Afrikakorps, která se používala na tropických blůzách německé pozemní armády.

181 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) ve vzoru 1940 (M40), která se používala na polních blůzách od roku 1940 až do konce války.

181 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) ve vzoru 1936 (M36), která se používala na polních blůzách v předválečném a válečném období do roku 1940, než ji nahradil novější vzor.

181 Kč

Vynikající replika nášivky na lodičku německé pořádkové policie (Ordnungspolizei) Nášivka je strojově tkaná - tzv. BeVo.

149 Kč

Vyikající replika vyšívané rukávové pásky pro pomocné nosiče raněných - Hilfskrankenträger.

314 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice SS ženského pomocného sboru - SS Helferinnen. Vyšívaná verze.

248 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice ženského pomocného sboru - Nachrichtenhelferin des Heeres nebo též Blitzmädchen. BeVo verze.

248 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice ženského pomocného sboru - Nachrichtenhelferin des Heeres nebo též Blitzmädchen. Vyšívaná verze.

248 Kč

Vynikající replika divizní manžetové stuhy, kterou nosili vojáci 3. SS tankové divize Totenkopf (3. SS Panzer Division Totenkopf). Vyšívaná verze.

248 Kč

Vynikající replika rukávové pásky, kterou nosili příslušníci "pořádkové" služby nechvalně známé Sudetoněmecké strany Konráda Henleina, tzv. Ordnerů. Ordneři byli nechvalně proslulí svými agresivními výpady a bojůvkami proti tehdejší čs. státní správě a občanům jiného politického smýšlení. Později...

314 Kč

Vynikající replika rukávové pásky, kterou nosili příslušníci nechvalně známé Sudetoněmecké strany Konráda Henleina (Sudetendeutsche Partei - SdP) koncem třicátých let minulého století.

297 Kč

Špičková replika rukávové orlice pro jednotky SS-VT (SS Verfügungstruppe) vyráběná v letech 1934-1936.

206 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosili příslušníci nechvalně známé 1. standarty SS Totenkopfverbände "Oberbayern". Tato stuha se vyznačovala grafickým znázorněním smrtihlava. Po včlenění standarty do nově vzniklé 3. SS Pz. Div. Totenkopf (Waffen SS) byla tato stuha nahrazena klasickou,...

248 Kč

Vynikající replika nášivky na lodičku pro mužstvo a poddůstojníky SS-VT (SS Verfügungstruppe).

100 Kč

Vynikající replika tropické verze vyšívané orlice vojenské letectva (Luftwaffe), které bylo součástí zahraničního expedičního sboru v Africe, tzv. Detsche Afrikakorps (DAK)

124 Kč

Špičková replika rukávové pásky se svastikou, kterou nosili na levém rukávě příslušníci tzv. všeobecných SS - Allgemeine SS. Tato verze je vyrobena z vlněného materiálu a svastika je našívaná.

405 Kč
Zobrazeno 1 – 27 z 158 položek