Insignie - Německo 1933-45

V této sekci naleznete veškeré insignie, které používali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské hist...

V této sekci naleznete veškeré insignie, které používali vojáci německých ozbrojených složek - Wehrmacht Heer (WH), Waffen SS (W-SS), Luftwaffe (WL), Kriegsmarine (WM), Deutsche Afrikakorps (DAK) a Allgemeine SS (SS) v letech 1933 - 1945.

UPOZORNĚNÍ: Toto zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
Insignie - Německo 1933-45

Insignie - Německo 1933-45

Výrobci

GPWebPay

Insignie - Německo 1933-45 Počet produktů: 160

Zobrazeno 1 – 27 z 160 položek

Špičková replika orlice na brigadýrku pro důstojníky německé pozemní armády. Orlice je ručně vyšita kovovou nití stříbrné barvy na tmavě zeleném podkladu, přesně dle originální předlohy.

240 Kč

Špičková replika nášivky Alpské protěže- Edelweiss, na polní čapku (bergmütze) horských myslivců Zbraní SS (Waffen SS). Tento model je přesnou replikou odznaku používaného v období 2. světové války. Výšivka

206 Kč

Špičkové repliky odznaků (orlice a smrtihlav) na brigadýrku či mačkavku Waffen SS. Materiál: kov

412 Kč

Vynikající replika odznaku na polní čapku jednotek Jäger. Našívací verze

247 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosili vojáci 4. SS pluku pancéřových granátníků Der Führer (4. SS Btl. Pz.Gren. Der Führer). Vyšívaná verze pro mužstvo a poddůstojníky.

247 Kč

Manžetová stuha nebo také rukávová páska s čestným názvem 6. horské divize zbraní SS „NORD“ (6. SS Gebirgs Division „Nord“). Tento typ je ve vyšívaném provedení pro mužstvo a poddůstojníky. Typ použitého písma: standartní latinka

330 Kč

Manžetová stuha nebo také rukávová páska s čestným názvem 6. horské divize zbraní SS „NORD“ (6. SS Gebirgs Division „Nord“). Tento typ je ve vyšívaném provedení pro důstojníky. Typ použitého písma: standartní latinka

330 Kč

Manžetová stuha nebo také rukávová páska pro příslušníky armádních válečných dopisovatelů - Kriegsberichter des Heeres. Vyšívaná verze

330 Kč

Špičková replika manžetové stuhy německých válečných zpravodajů WH - Propagandakompanie. Vyšívaná verze

330 Kč

Vynikající replika čestné divizní manžetové stuhy, kterou nosili důstojníci 3. SS tankové divize Totenkopf (3. SS Panzer Division Totenkopf). Vyšívaná verze.

330 Kč

Špičková replika vyšívané orlice Luftwaffe, která je určena na kombinézu německých výsadkových vojsk, tzv. Knochensack, v pozdějším vzoru s maskovacím potiskem lámaná skála (Splittertarn). Orlice je vyšita na podkladu s maskovacím vzorem lámaná skála (splittertarn)

206 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy s čestným názvem "Charlemagne", kterou nosili vojáci 33. granátnické divize Waffen SS (33. Waffen-Grenadier Division der SS "Charlemagne"). Vyšívaná verze pro mužstvo a poddůstojníky.

247 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy s čestným názvem "Hermann von Salza", kterou nosili vojáci 11. dobrovolnické divize tankových granátníků SS Nordland, konkrétně vojáci Tankového oddílu SS 11 "Hermann von Salza". Vyšívaná verze pro mužstvo a poddůstojníky.

330 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) pro mužstvo a poddůstojníky tankových sborů (Panzertruppen) německé pozemní armády (Heer), která se používala na německých tankových blůzách.

180 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) pro jednotky zahraničního expediční sobru v Africe, tzv Afrikakorps, která se používala na tropických blůzách německé pozemní armády.

180 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) ve vzoru 1940 (M40), která se používala na polních blůzách od roku 1940 až do konce války.

180 Kč

Perfektní replika orlice nad kapsu (Hoheitsabzeichen) ve vzoru 1936 (M36), která se používala na polních blůzách v předválečném a válečném období do roku 1940, než ji nahradil novější vzor.

180 Kč

Vynikající replika nášivky na lodičku německé pořádkové policie (Ordnungspolizei) Nášivka je strojově tkaná - tzv. BeVo.

149 Kč

Vyikající replika vyšívané rukávové pásky pro pomocné nosiče raněných - Hilfskrankenträger.

313 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice SS ženského pomocného sboru - SS Helferinnen. Vyšívaná verze.

247 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice ženského pomocného sboru - Nachrichtenhelferin des Heeres nebo též Blitzmädchen. BeVo verze.

247 Kč

Vynikající replika manžetové stuhy, kterou nosily příslušnice ženského pomocného sboru - Nachrichtenhelferin des Heeres nebo též Blitzmädchen. Vyšívaná verze.

247 Kč

Vynikající replika divizní manžetové stuhy, kterou nosili vojáci 3. SS tankové divize Totenkopf (3. SS Panzer Division Totenkopf). Vyšívaná verze.

247 Kč

Vynikající replika rukávové pásky, kterou nosili příslušníci "pořádkové" služby nechvalně známé Sudetoněmecké strany Konráda Henleina, tzv. Ordnerů. Ordneři byli nechvalně proslulí svými agresivními výpady a bojůvkami proti tehdejší čs. státní správě a občanům jiného politického smýšlení. Později...

313 Kč

Vynikající replika rukávové pásky, kterou nosili příslušníci nechvalně známé Sudetoněmecké strany Konráda Henleina (Sudetendeutsche Partei - SdP) koncem třicátých let minulého století.

297 Kč

Špičková replika rukávové orlice pro jednotky SS-VT (SS Verfügungstruppe) vyráběná v letech 1934-1936.

206 Kč
Zobrazeno 1 – 27 z 160 položek