Rukávové hodnosti WL

V této kategorii naleznete špičkové repliky rukávových hodností německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozř...

V této kategorii naleznete špičkové repliky rukávových hodností německého válečného letectva (WL - Wehrmacht Luftwaffe) z období 2. světové války. Vše co v této kategorii nabízíme, je té nejvyšší kvality jaká je na trhu k dispozici. Všechny výrobky jsou propracované do toho nejmenšího detailu a od originálních předloh téměř k nerozeznání. Samozřejmostí je výrobní postup identickou metodou za použití stejných surovin jako ve válečných letech.

Výrobky obsahující vojenskou symboliku nacistického Německa jsou určeny výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby muzeí, KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. REENACTOR.cz se od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru striktně distancuje!

Více
Rukávové hodnosti WL

Slevy

Rukávové hodnosti WL

Výrobci

GPWebPay

Rukávové hodnosti WL Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

136 Kč

Špičková replika rukávové hodnosti Obergefreiter pro vojáky Wehrmacht - Luftwaffe (WL)

115 Kč

Špičková replika rukávové hodnosti Gefreiter pro vojáky Wehrmacht - Luftwaffe (WL)

115 Kč
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek