Uniforma a doplňky

Uniformy a její součásti, které patřily do výstroje armády Slovenského štátu v období 1939-1945. Nalznete zde saka, kalhoty,  čepice, přilby, výstrojní součástky jakými jsou kožené součásti výstroje atd.

Uniforma a doplňky

Výrobci

GPWebPay

Uniforma a doplňky Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Špičková a přesná replika vnitřních polštářů (polstrování) do Československé helmy vzor 1932. Značeno dobovým přejímacím razítkem. Dodává se bez výplně! Cena za 1ks!

149 Kč

Špičková replika nýtů pro upevnění vnitřní části Československé přilby vz.32. Nýty se vyznačují klasickou půlkulatou hlavičkou. Cena za 1ks

16 Kč

Špičková replika koženého opasku pro vojíny a poddůstojníky Československé armády v období tzv. 1. republiky. Opasek je značen dobovým vojenským přejímacím razítkem (viz.foto). Vyrobeno v ČR.

850 Kč

Vynikající replika podbradníku na Čs. přilbu tzv. hříbek, který užívali vojáci a bezpečnostní složky v obdbí tzv. 1. republiky. Materiál 100% kůže. Podbradník je značen armádním přejímacím razítkem (viz. foto).

299 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Kvalitně zpracovaná replika kabátu nejznámější prvorepublikové Čs. uniformy vz.30. Materiál: vlna Níže prosím zadejte své míry! (povinné údaje)

7 300 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Velmi kvalitně zpracovaná replika saka Čs. uniformy vz.21.

4 700 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Kvalitně zpracovaná replika saka nejznámější prvorepublikové Čs. uniformy vz.30.

4 700 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Kvalitní zpracování repro kalhot vz.21 k Čs. uniformě.

3 650 Kč

Kvalitní repro Čs. polní čapky tzv. lodičky

950 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek