Tiskoviny čs. branné moci

Kategorie obsahující zboží v podobě vynikajících reprintů tiskovin spadající do období Československé 1. republiky v letech 1918 - 1938

Tiskoviny čs. branné moci

Výrobci

GPWebPay

Tiskoviny čs. branné moci Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Vynikající reprint dekretu (průkazu), který dosvědčuje oprávněnost držení výkonnostního střeleckého odznaku čs. armády z období 1. republiky. Jako bonus je přiložen průkaz ke stálemu dovolení přes večerku.

99 Kč

Špičkový reprint průkazu československého pilota ve službách francouzského letectva v období 2. světové války.

179 Kč

Špičkový reprint Solbuchu - osobního průkazu a požitkové knížky vojáka Vládního vojska z období Protektorátu Čechy a Morava. Soldbuch se vyznačuje naprosto perfektním zpracováním. Profesionální tisk na materiály vysoké kvality a gramáže, které věrně odpovídají své originální předloze.

399 Kč

Perfektně zpracovaný reprint vojenské knížky československé branné moci. Tento typ pochází z roku 1936 a výše. Má celkem 51 stran + tzv. kupóny pro osvobození od branného příspěvku. Knížka je v tvrdých deskách potažených potištěným plátnem.

520 Kč

Špičkový reprint prvorepublikové československé občanské legitimace, která se báječně hodí jako rekvizita do ukázek z období první republiky nebo jako exponát do výstav či sbírek.

270 Kč

Vynikající reprint Československého kalendáře mladých obránců Vlasti 1938. Více informací níže.

270 Kč

Špičkový reprint průkazu-legitimace příslušníka Vládního vojska (Regierungstruppe des Protektorats Böhmen und Mähren), které bylo utvořeno po vzniku Protektorátu Čechy a Morava.

140 Kč

Vynikající reprint československého vůdčího listu a vysvědčení o zkoušce pro řidiče automobilních vozů s výbušnými motory. P/ochází z období tzv. 1. republiky - tj. do roku 1938.

370 Kč

Vynikající reprint pohraničního průkazu, který sloužil jako doklad pro Československo-německý pohraniční styk.

20 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek