Tiskoviny čs. branné moci

Kategorie obsahující zboží v podobě vynikajících reprintů tiskovin spadající do období Československé 1. republiky v letech 1918 - 1938

Tiskoviny čs. branné moci

Tiskoviny čs. branné moci

Výrobci

GPWebPay

Tiskoviny čs. branné moci Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Perfektně zpracovaný reprint vojenské knížky vojáka 1. československého armádního sboru v SSSR. Knížka je v tvrdých deskách potažených potištěným plátnem.

300 Kč

Vynikající reprint setu tří druhů dopisnic tehdejší československé polní pošty.

63 Kč

Vynikající reprint dekretu (průkazu), který dosvědčuje oprávněnost držení výkonnostního střeleckého odznaku čs. armády z období 1. republiky. Jako bonus je přiložen průkaz ke stálemu dovolení přes večerku.

90 Kč

Špičkový reprint průkazu československého pilota ve službách francouzského letectva v období 2. světové války.

163 Kč

Špičkový reprint Solbuchu - osobního průkazu a požitkové knížky vojáka Vládního vojska z období Protektorátu Čechy a Morava. Soldbuch se vyznačuje naprosto perfektním zpracováním. Profesionální tisk na materiály vysoké kvality a gramáže, které věrně odpovídají své originální předloze.

363 Kč

Perfektně zpracovaný reprint vojenské knížky československé branné moci. Tento typ pochází z roku 1936 a výše. Má celkem 51 stran + tzv. kupóny pro osvobození od branného příspěvku. Knížka je v tvrdých deskách potažených potištěným plátnem.

473 Kč

Špičkový reprint prvorepublikové československé občanské legitimace, která se báječně hodí jako rekvizita do ukázek z období první republiky nebo jako exponát do výstav či sbírek.

246 Kč

Vynikající reprint Československého kalendáře mladých obránců Vlasti 1938. Více informací níže.

246 Kč

Špičkový reprint průkazu-legitimace příslušníka Vládního vojska (Regierungstruppe des Protektorats Böhmen und Mähren), které bylo utvořeno po vzniku Protektorátu Čechy a Morava.

128 Kč

Vynikající reprint československého vůdčího listu a vysvědčení o zkoušce pro řidiče automobilních vozů s výbušnými motory. P/ochází z období tzv. 1. republiky - tj. do roku 1938.

306 Kč

Vynikající reprint pohraničního průkazu, který sloužil jako doklad pro Československo-německý pohraniční styk.

29 Kč
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek