Hodnostní značení

Límcové výložky, odznaky na límcové výložky a nárameníky pro hodnostní značení vojáků Rudé armády během Velké vlastenecké války 1941-1945

Hodnostní značení

Hodnostní značení

Výrobci

GPWebPay

Hodnostní značení Počet produktů: 28

Zobrazeno 1 – 27 z 28 položek

Vynikající replika nárameníků na vycházkovou uniformu vz.1943, pro hodnosti major až plukovník RKKA. Zvolte požadovanou barvu zbraně.  Na fotografii jsou nárameníky pro pěchotu.  Knoflíky nejsou součástí produktu! Cena je za pár.

991 Kč

Vynikající replika nárameníků na vycházkovou uniformu vz.1943, pro hodnosti poručík až kapitán RKKA. Zvolte požadovanou barvu zbraně.  Na fotografii jsou nárameníky pro pěchotu.  Cena je za pár.

991 Kč

Vynikající replika odznaků na límcové výložky a nárameníky, které nosili vojáci letectva RKKA v druhé světové válce. Cena je za pár!

207 Kč

Replika hodnostního značení na límcové výložky pro hodnosti brigádní velitel, divizní velitel a velitel sboru. Toto hodnostní značení používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943.  Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnosti major až plukovník RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a hodnostní tréze v barvě zvolené zbraně, podšívka bavlněná Zvolte požadovanou barvu zbraně. Na fotografii jsou nárameníky pro pěchotu. Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnosti poručík až kapitán RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a tréze v barvě zbraně, podšívka bavlněná. Zvolte požadovanou barvu zbraně.  Na fotografii jsou nárameníky pro pěchotu.  Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika odznaků na límcové výložky vz.M35/45 pro kavalerii, které nosili vojáci  RKKA v druhé světové válce. Cena je za pár.

207 Kč

Vynikající replika odznaků na límcové výložky vz.M35/45 pro zdravotníky, které nosili vojáci  RKKA v druhé světové válce. Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika límcových výložek takzvaných petlic pro zdravotníky, které se používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943. Našívá se na gymnasťorku. Materiál: vlněné sukno. Barva tmavě zelená, lem červený. Cena je za pár.

165 Kč

Replika hodnostního značení na stříbrné nárameníky vzor 1943 pro hodnosti major až plukovník, jenž používala Rudá armáda v druhé světové válce.  Cena je za pár.

41 Kč

Replika hodnostního značení na nárameníky vzor 1943 pro hodnosti major až plukovník, jenž používala Rudá armáda v druhé světové válce.  Cena je za pár.

49 Kč

Replika hodnostního značení na nárameníky vzor 1943 pro hodnosti poručík až kapitán, jenž používala Rudá armáda v druhé světové válce.  Cena je za pár.

49 Kč

Replika hodnostního značení na límcové výložky pro hodnosti desátník až staršina.Toto hodnostní značení používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943.  Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnost staršina RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a hodnostní tréze v barvě dle volby zbraně, podšívka bavlněná. Vyberte požadovnou barvu zbraně. Na fotografii jsou nárameníky s lemem pro dělostřelectvo. Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnost starší seržant RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a hodnostní tréze v barvě zvolené zbraně, podšívka bavlněná. Zvolte požadovanou barvu zbraně nárameníků.  Na fotografii jsou nárameníky pro dělostřelectvo. Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnost seržant RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a hodnostní tréze v barvě zbraně, podšívka bavlněná. Zvolte požadovanou barvu zbraně. Na fotografii jsou nárameníky pro pěchotu. Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnost mladší seržant RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a hodnostní tréze v barvě zbraně, podšívka bavlněná. Zvolte požadovanou barvu zbraně.  Na fotografii jsou nárameníky pro pěchotu. Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika límcových výložek takzvaných petlic, které se používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943. Tento typ je určen pro dělostřelectvo a pro obrněné jednotky. Pro odlišení zbraně zvolte správný kovový znak na límcové výložky. Našívá se na gymnasťorku. Materiál: vlněné sukno  Cena je...

165 Kč

Vynikající replika límcových výložek takzvaných petlic, které se používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943. Našívá se na kabát. Materiál: vlněné sukno  Zvolte požadovanou barvu zbraně.  Fotografie je ilustrativní - zobrazeny jsou výložky pro pěchotu, dělostřelectvo či obrněné jednotky a...

165 Kč

Vynikající replika pěchotních límcových výložek takzvaných petlic, které se používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943. Našívá se na gymnasťorku. Materiál: vlněné sukno  Cena je za pár.

165 Kč

Replika hodnostního značení na límcové výložky pro hodnosti kapitán - major - podplukovník - plukovník.Toto hodnostní značení používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943.  Cena je za pár.

74 Kč

Replika hodnostního značení na límcové výložky pro hodnosti podporučík - poručík - nadporučík. Toto hodnostní značení používala Rudá armáda v letech 1935 až 1943.  Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika odznaků na límcové výložky či nárameníky vz.M43/45 pro tankové jednotky, které nosili vojáci  RKKA v druhé světové válce. Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika odznaků na límcové výložky či nárameníky vz.M35/45 pro dělostřelectvo, který nosili vojáci  RKKA v druhé světové válce. Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika odznaků na límcové výložky vz.M35/45 pro pěchotu, které nosili vojáci  RKKA v druhé světové válce. Cena je za pár.

74 Kč

Vynikající replika nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnost svobodník RKKA. Materiál: vlněné sukno zelené, lem a hodnostní tréze v barvě zvolené zbraně, podšívka bavlněná. Zvolete požadovanou zbraň nárameníků. Na fotografii jsou pěchotní nárameníky. Cena je za pár.

330 Kč

Vynikající replika pěchotních nárameníků na polní uniformu vz.1943, pro hodnost vojína RKKA na vycházkovou uniformu. Materiál: vlněné sukno v barvě malinové, lem černý, podšívka bavlněná. Cena je za pár.

247 Kč
Zobrazeno 1 – 27 z 28 položek