WL - Luftwaffe

Nášivky, vytkávky a odznaky na čepice, lodičky a brigadýrky WL (Wehrmacht Luftwaffe) - vojenské letectvo.

Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotliv...

Nášivky, vytkávky a odznaky na čepice, lodičky a brigadýrky WL (Wehrmacht Luftwaffe) - vojenské letectvo.

Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
WL - Luftwaffe

WL - Luftwaffe

Výrobci

GPWebPay

WL - Luftwaffe Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Vynikající replika tropické verze vyšívané orlice vojenské letectva (Luftwaffe), které bylo součástí zahraničního expedičního sboru v Africe, tzv. Detsche Afrikakorps (DAK)

150 Kč

Špičková replika orlice na brigadýrku pro generály německého vojenského letectva -Luftwaffe- v období 2. světové války.

245 Kč

Špičková replika odznaků na brigadýrku pro mužstvo a poddůstojníky Luftwaffe. Set se skládá z odznaku WL orlice a kokardy s dubovými ratolestmi a perutěmi.

590 Kč

Špičková replika samostatné orlice na brigadýrku pro poddůstojníky a mužstvo německého válečného letectva - Luftwaffe.

245 Kč

Špičková replika nášivky na polní čapku M43 pro mužstvo a poddůstojníky Luftwaffe - vojenského letectva německé branné moci v období 2. světové války. Vyšívaná verze

180 Kč

Výtečné repro ošití na brigadýrku pro důstojníky Luftwaffe. Balení obsahuje orlici a kokardu s dubovými ratolestmi a křídly vyšívanou kovovou nití.

580 Kč

Výtečné repro ošití na lodičku pro důstojníky Luftwaffe. Balení obsahuje orlici a kokardu vyšívanou kovovou nití 

395 Kč

Špičkové repro nášivek pro mužstvo a poddůstojníky na lodičku či polní čapku Luftwaffe. Set obsahuje vyšívanou orlici typ WL a vyšívanou kokardu téhož typu. (WL= Wehrmacht Luftwaffe)

228 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek