Nože a dýky

V této kategorii naleznete zboží v podobě nožů, dýk a jiných chladných zbraní, které svým charakterem spadají spíše do moderní doby a jsou vhodné jak pro moderní reenacting tak zejména pro volnočasové aktivity jako jsou například trampování či táboření.

Nože a dýky

Nože a dýky

Výrobci

GPWebPay

Nože a dýky Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Replika dýky, které vyráběla firma Eickhorn Solingen v poválečných letech pro skautskou organizaci v Německu. Dýka se prakticky, až na pár detailů, vůbec neliší od válečných kusů, které používali členové organizace HJ.

496 Kč

Skvělý nůž od světoznámého výrobce legendárních zbraní Walther. Tento nůž, jak už samotný název napovídá, je příbuzným slavné armádní pistole Walther P38 s níž má společné charakteristické žebrování bránící v prokluzu a použitý materiál střenek na rukojeti. Výrobce: Walther®

1 232 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Perfektní a praktický nůž pro každého pořádného skauta, trampa či zálesáka. Precizní a vysoce kvalitní výroba od českého uměleckého kováře. Vysoký výbrus s malou fasetou.

3 100 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Perfektní a praktický nůž pro každého pořádného trampa, zálesáka či trapera. Precizní a vysoce kvalitní výroba od českého uměleckého kováře. Každý kus je na záštitě opatřen výrobním číslem!

3 720 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Perfektní replika historicky prvního útočného nože oficiálně zavedeného do čs. armády na počátku 50. let. Precizní a vysoce kvalitní výroba od českého uměleckého kováře. Každý kus je na záštitě opatřen výrobním číslem! Aktuálně se dodává nůž s raznicí výrobce "J.KOTĚRA HOŘIČKY". Fotografie...

2 802 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Perfektní replika ikonické německé zákopové dýky (Grabendolch) z Velké války - Leupold Dolch. Precizní a vysoce kvalitní výroba od českého uměleckého kováře. Každý kus je na záštitě opatřen výrobním číslem!

3 596 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Perfektní replika ikonického německého „boťáku" z druhé světové války - Infanteriemesser 42. Nejhezčí, nejpohodlnější a nejpraktičtější nůž z tohoto období. Precizní a vysoce kvalitní výroba od českého uměleckého kováře.

3 224 Kč

Legendární nůž amerických mariňáků USMC, jehož sláva se zrodila v období 2. světové války a dodnes se jedná o jeden z nejkvalitnějších a nejpraktičtějších vojenských nožů, který byl a je velice oblíbený nejen u americké námořní pěchoty.

3 305 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Jedná se o variantu dýky UTON dodávanou převážně pro armádu ČR.Skládá se z dýky 362-NG, jejíž čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 53-55 HRc, délkou 140 mm a má klínový výbrus, na pohledové straně je ražba čísla 0007.

2 396 Kč

Lovecká dýka s názvem VENADO (španělsky jelen) patří do kategorie levnějších loveckých nožů. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55HRc a má tvar zavazáku (nůž na zápich). Na hřbetu čepele je vybroušena zubová pilka, která slouží k řezání kostí nebo...

743 Kč

Dýka BOMBUR patří mezi oblíbené volnočasové nože, které jsou vhodné do přírody, táboření, tremping i prezentace. BOMBUR má čepel oblého tvaru a je vyrobená z velice kvalitní nerezové oceli typ 440 A s tvrdostí 55-57HRc, která vyniká dlouhou řezivostí vysokou tvrdostí. Ergonomická střenka je...

1 149 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek