Nože a dýky

V této kategorii naleznete zboží v podobě nožů, dýk a jiných chladných zbraní, které svým charakterem spadají spíše do moderní doby a jsou vhodné jak pro moderní reenacting tak zejména pro volnočasové aktivity jako jsou například trampování či táboření.

Nože a dýky

Nože a dýky

Výrobci

GPWebPay

Nože a dýky Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Legendární nůž amerických mariňáků USMC, jehož sláva se zrodila v období 2. světové války a dodnes se jedná o jeden z nejkvalitnějších a nejpraktičtějších vojenských nožů, který byl a je velice oblíbený nejen u americké námořní pěchoty.

2 637 Kč

Jedná se o variantu dýky UTON dodávanou převážně pro armádu ČR.Skládá se z dýky 362-NG, jejíž čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 53-55 HRc, délkou 140 mm a má klínový výbrus, na pohledové straně je ražba čísla 0007.

2 314 Kč

Lovecká dýka s názvem VENADO (španělsky jelen) patří do kategorie levnějších loveckých nožů. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55HRc a má tvar zavazáku (nůž na zápich). Na hřbetu čepele je vybroušena zubová pilka, která slouží k řezání kostí nebo...

567 Kč

Dýka BOMBUR patří mezi oblíbené volnočasové nože, které jsou vhodné do přírody, táboření, tremping i prezentace. BOMBUR má čepel oblého tvaru a je vyrobená z velice kvalitní nerezové oceli typ 440 A s tvrdostí 55-57HRc, která vyniká dlouhou řezivostí vysokou tvrdostí. Ergonomická střenka je...

909 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek