WH poručík pěchoty - WH leutnant Infanterie

Kompletní uniforma důstojníka Wehrmacht Heer - poručík pěchoty Infanterie

WH poručík pěchoty - WH leutnant Infanterie

Výrobci

WH poručík pěchoty - WH leutnant Infanterie Počet produktů: 18

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek

Špičková replika černého koženého opasku pro důstojníky německé armády s dvoutrnovou masivní přezkou. Opasek je včetně dobového ražení původního výrobce. Šíře opasku - 50mm 100% silná kůže - vyrobeno v ČR ! Barva: černá

1 090 Kč

Vynikající replika německé armádní důstojnické košile, kterou nosili vojáci německé branné moci v období 2. světové války. Materiál: bavlna

1 390 Kč

Špičková replika německé armádní košile vzor 1943, kterou nosili vojáci německé branné moci v období 2. světové války. Použitý materiál, jeho gramáž, knoflíky atd. jsou naprosto shodné s originální předlohou a jsou vyráběny na zákázku pouze pro výrobu této precizní repliky německé armádní košile...

1 290 Kč

Špičková replika knoflíku se závitem, který slouží k upevnění nárameníku pro tento způsob uchycení vyrobených, v drtivé většině důstojnických hodností či veškerých nárameníků Allgemeine SS. Cena je za 1ks Nárameník na fotografii je pouze ilustrační a není součástí dodávaného knoflíku!

119 Kč

Špičková replika orlice na brigadýrku pro poddůstojníky a důstojníky Wehrmacht Heer - pozemního vojska německé branné moci. Výrobek se vyznačuje naprosto precizním zpracováním do nejmenších detailů. Materiál: Ražený reliéf do plechu.

289 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Dokonalá replika brigadýrky důstojníků Wehrmacht-Heer. Vše je naprosto identické s druhoválečnými vzory, které firma EREL vyráběla pro Německou brannou moc. Dodává se včetně důst. kokardy! Orlici aj. můžete zakoupit níže v příslušenství! Informace ohledně barvy lemování (waffenfarbe) naleznete...

2 599 Kč

Vynikající replika německé armádní pistole Walther PPK, kterou užívali nejen němečtí vojáci v období 2. světové války s koženým pouzdrem. Jedná se o střelby neschopnou repliku, která má však pohyblivé součásti. Tato replika zbraně nepodléhá zákonu o zbraních a střelivu a je volně prodejná.

1 920 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Vynikající replika německé armádní pistole Walther P38, kterou užívali nejen němečtí vojáci v období 2. světové války s koženým pouzdrem. Jedná se o střelby neschopnou repliku, která má však pohyblivé součásti. Tato replika zbraně nepodléhá zákonu o zbraních a střelivu a je volně prodejná.

2 050 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Špičková replika kalhot - rajtek, které užívali důstojníci Německé branné moci v období 2. světové války. Materiál: Gebardén.

2 990 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Špičková replika důstojnického saka, které používali důstojnící Německé branné moci v období 2. světové války. Materiál: Gebardén

3 250 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Vynikající replika německé armádní pistole Parabellum Luger P08, kterou užívali nejen němečtí vojáci v období 2. světové války s koženým pouzdrem. Jedná se o střelby neschopnou repliku, která má však pohyblivé součásti. Tato replika zbraně nepodléhá zákonu o zbraních a střelivu a je volně prodejná.

2 699 Kč
  • Doprava ZDARMA po celé ČR

Vynikající replika koženého kabátu pro důstojníky německé branné moci v období 2. světové války. Kabát je v černé barvě kůže s dvouřadým zapínáním.

6 599 Kč

Repro německé přilby-helmy M40 v barvě feldgrau. Dodává se včetně tzv. vnitřku a koženého podbradníku.

1 850 Kč

Repro německých důstojnických, límcových výložek.

330 Kč

Repro hodnosti použitelné od poručíka až po kapitána německé Wehrmacht.

439 Kč

Vynikající repro německých vojenských ponožek z období 2.světové války.

265 Kč

Hodnostní pyramidy zlaté (hvězdy) Dienstgradstern NVA, které jsou velmi vhodné pro hodnostní označení důstojnických nárameníků. Cena je za 1ks.

40 Kč

Výtečné repro náprsní orlice určené pro důstojníky WH. Nášivka je vyšita kovovou stříbrnou nití na tmavozeleném podkladu.

339 Kč
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek