Brašny, batohy, žracáky aj.

V této kategorii naleznete zboží v podobě brašen, batohů, žracáků apod., které svým charakterem spadají spíše do moderní doby a jsou jistě vhodné pro každodenní nošení, pro volnočasové aktivity jako jsou například trampování či táboření. Vyjádřete svůj životní styl s kvalitními produkty z naší nabídky.

Brašny, batohy, žracáky aj.

Novinky

Slevy

Brašny, batohy, žracáky aj.

Výrobci

GPWebPay

Brašny, batohy, žracáky aj. Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
-30%

Originální maptaška pro důstojníky a poddůstojníky rakouské armády v letech 1950-1970. Brašna je vyrobena ze silné 100% kůže a na výběr je ze tří dostupných variant opotřebení. Jedná se o použité zboží!

508 Kč 356 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské historie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Brašna je velmi podobná britské malé polní, tzv. Small Pack.

454 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské hostorie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: 101st Airborne Div. (101. výsadková divize americké armády)

388 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské hostorie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: 82nd Airborne Div. (82. výsadková divize americké armády)

388 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské hostorie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: D-Day 1944 (Den D 1944 - spojenecké vylodění v Normadii 6. června roku 1944)

388 Kč

Vynikající pevná, plátěná brašna s popruhem přes rameno, která je určena pro všechny příznivce vojenské historie, kteří rádi používají vojenské doplňky i v běžném civilním životě. Motiv potisku: RAF (Royal Air Force - Královské vojenské letectvo)

388 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek