Waffen SS

Nášivky, vytkávky a odznaky na čepice, lodičky a brigadýrky Waffen SS (Zbraně SS) - pozemní vojsko ozbrojených SS.

Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod ...

Nášivky, vytkávky a odznaky na čepice, lodičky a brigadýrky Waffen SS (Zbraně SS) - pozemní vojsko ozbrojených SS.

Zde přítomné zboží je určeno výhradně pro filmové a divadelní účely, pro potřeby KVH Klubů vojenské historie a seriózní sběratele. Nikoliv k propagaci extremistických hnutí a ideologií, jenž vedou k potlačení lidských práv a svobod jednotlivce či skupiny obyvatel. Od extrémistických hnutí a myšlenek jakéhokoliv směru se striktně distancujeme!

Více
Waffen SS

Waffen SS

Výrobci

Waffen SS Počet produktů: 13

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek

Vynikající replika nášivky na lodičku německé pořádkové policie (Ordnungspolizei) Nášivka je strojově tkaná - tzv. BeVo.

180 Kč

Vynikající replika nášivky na lodičku pro mužstvo a poddůstojníky SS-VT (SS Verfügungstruppe).

120 Kč

Špičková replika odznaku na brigadýrku příslušníků německé pořádkové policie (Ordnungspolizei - OrPo)

320 Kč

Vynikající replika ošití na polní čapku nebo lodičku příslušníků Zbraní SS (Waffen SS). Tento typ je v provedení BeVo a skládá se z orlice a smrtihlava.

230 Kč

Špičkové repliky odznaků (orlice a smrtihlav) na brigadýrku či mačkavku Waffen SS. Materiál: ražený plech.

425 Kč

Vynikající repliky odznaků (orlice a smrtihlav) na brigadýrku či mačkavku Waffen SS. Patinované. Materiál: AL (hliník).

485 Kč

Kompletní ošití na polní čapku nebo lodičku pro důstojníky Waffen SS. Set obsahuje orlici a smrtihlava (totenkopf) vyšívané stříbrnou kovovou nití.

399 Kč

Německé označení na polní čapku (orel a smrtihlav) jednotek zbraní SS (Waffen SS) v provedení M43 Bevo - feldgrau.

180 Kč

Špičková replika 1. vzoru orlice, kterou nosili ponejvíce na svých čapkách a brigadýrkách jednotky Allgemeine SS a SA. Často se vyskytovaly i na čapkách jednotek SS-VT. Výrobek se vyznačuje naprosto precizním zpracováním včetně značení přejímacího úřadu RZM na rubové straně.

199 Kč

Vynikající replika nášivky na polní čapku vz.43, kterou nosili příslušníci Waffen SS. Vyšívaný vzor na podkladu v barvě černé.

249 Kč

Špičková replika smrtihlava-Totenkopf 1. vzor na brigadýrku, kterou užívali příslušníci Allgemeine SS, SS-VT a též byl oblíbený, zejména na mačkavkách jednotek Waffen SS v období 2. světové války. Odznak je včetně raznice přejímacího úřadu RZM na rubové straně.

180 Kč

Německé armádní označení na polní čapku (orel a smrtihlav) v provedení M43 Bevo W-SS v černé barvě, pro čepice vzoru 1943 příslušníků tankových sborů.

185 Kč

Kompletní (repro) ošití na polní čepici W-SS. Set obsahuje orlici a smrtihlava (totenkopf) ve vyšívané verzi.

339 Kč
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek